Srpen 2008

Pozastavuji blog!!!

18. srpna 2008 v 16:33 | -ADMINKA- |  Pro vás
Ahojky Sbéčka a ostatní co chodíte na my blogis!!!
Pozastavuji blog protože jsem na dovče na cahlupě na Zvičíně nebo jak se to píše,teďka jsem tam ale nemůžu toho moc dělat protože je tu moc blbý signál!!!Ale za 14 dní nebo méně tady budu takže SBénka nesmažte si mě!!!!!
děkuji páá M.i.s.h.u.l.k.a

Super Kluk!!

13. srpna 2008 v 20:38 | -ADMINKA- |  Diary
ahoj dneska jsme já lari a adélka šli po městě a tam nádhernej kluk božííí!!!Byli 3 ale poslední nám řekl tak hezky čááu a krásnej!!!Ach tak jsme se koukali kam jdou a šli na fotbalák a šli jsme taky oni hráli a my jsme se na ně koukali a byl božskej a něják se na nás hezky koukal a mával nám!A my mu to žrali!!:-(Ale byla to chyba!!!On pak před lari zdrhnul a pak když šla nahoru se vrátil ale šli jsme spolu zase odešel a hrál dál:-(A my odešli a pak šla lari domů a já a adél jsme šli zpět jen tak kecat a oni nastupovali do autobusu a všichni nás zdravili ale stejně blbí:-(


SB čtěte!!!

9. srpna 2008 v 11:44 | -ADMINKA- |  Pro vás
Ahojky Sbéčka určitě ste od Nikoly slyšeli spoustu ode mě špatného!!!
Aůe neni to pravda nakecala že jsem jí prej zablokovala blog atd!!!
Neni to pravda prosím nemažte mě a zksuste to se mnou moc děkuji!!!
Pa vaše M.i.s.h.u.l.k.a

Jedno Sb bejvalí

8. srpna 2008 v 17:31 | -ADMINKA- |  Pro vás

Je to Nikola!!!!Ona se nasere jen kvůli tomu že sem si našla SBčka co má ona!!!A hned mi začne nadávat že nemam kámoše a může se s toho posrat !!!Já nechápu že jsem jí vůbec mohla mít jako SB!!!Taže tě taky ihned mažu a ty a tvůj blog je dávná minulost!!!!!!


Diplomek za SB pro NiKoLkU

8. srpna 2008 v 16:00 | -ADMINKA- |  Pro vás

Betynka a Fifinka

8. srpna 2008 v 12:38 | -ADMINKA- |  Diary
Ahojky chtěla bych se vám zmínit o mím domácím mazlíčku Betyně
Betynka-no ona e taková trochu nablblá !!
Dobré vlastnosti: No tak těch je fakt málo jo ale řeba etynka je hodná ne ě ale už po 11 leech!!!Dřív mě nenáviděla jsem nemohla na ní ani šáhnout!!Hajzlík děsnej ale teˇuž je to ok!Když s ní chodím na procházku je hidnáa někdy i poslouchá ;-)
Špatné vlastnosti:Tak těch je dost furt vyjíždí na moje kámošky že se jí i bojej!!I na rodiče na mě si někdy dovolí!!Furt štěká a nejhorší je že krade ponoky spoďáry atd.Jak čistý tak i špinavá krade boty atd...je to s ní nekdy k nevydržení a furt strká rypák do všeho možnýho!! a hrůůůza
A teď o Fifině
Fifinka-je taková trochu prásklá !!
Dobré vlastnosti:Takže Fifinka je hodná a furt spí je to džungaráček a je moc legrační!!Třeba má klícku a furt po ní všelijak leze a šplhá někdy spadne po hlavě dolů nebo na zadek!!!A metolí že jí pak ani nemůžu chytit!!
Špatné vlastnosti:No tak zase špatné vlastnosti ona teďka má takové období že furt kouše dáte jí prst a pna vás hnedkon kousne !!!Je divná myslím že je to ěma 2 rokama!!Ale jinak pohoda!!

The simpsons

8. srpna 2008 v 11:25 | -ADMINKA- |  Na téma
Děda Simpson, Homerův táta je ubytován v domově důchodců, kam ho strčil Homer asi 14 dní po té, co Abe dal Homerovi peníze na dům v Evergreen Terrace, kde rodina bydlí.
Dědeček je trochu senilní a jeho největší dovedností je člověka unudit hodinami bezpředmětných a nesmyslných historek, které se mu pletou jedna přes druhou.
Jako typický důchodce je značně nevrlý a neustále podrážděný. Přesto v několika seriálech našel i lásku.
Válečný veterán z 2. světové války.
Prvorozený synek Marge a Homera Simpsonových. 10 let starý, školou povinný, ale hlavně školou znuděný. Studia opravdu nejsou jeho cíle a jako ideální práci si představuje něco na způsob bagristy nebo demoličního dělníka.
Bart je také mistrem přetvářky. Když provede nějaký prohřešek, dokáže se před ředitelem, mamkou nebo i soudcem vyvlíknout díky úhlednému účesu jeho jinak střapatých vlasů a smutných očí. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před osazenstvem svého baru.
I když by se mohlo zdát, že Bart je jenom obyčejný sígr, který jde ve stopách svého otce , pravda je opak. Stejně jako Homer, Bart dokáže být užitečný, ohleduplný a svědomitý. Zdatně také zvládá úlohu nejstaršího bratra dvou mladších sester. …teda když zrovna chce.
Homer jako jedna z hlavních postav seriálu opravdu příliš rozumu nepobral. Můžeme to přičítat na vrub pastelce v mozku, simpsnovským genům nebo nesčetným úderům do hlavy.
Čím se ovšem projevuje genialita tvůrců této světoznámé postavy? Především co všechno dokázal. Na to, že Homer sotva vystudoval střední školu a ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny, dokázal toho opravdu hodně. Náhodně jmenujme, že se dostal do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky atd, atd.
Předně ale je tento "americký pablb" také milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge. Pro svou rodinu zajistil vilu, kterou by pohrdnul málokdo a i přes všechny jeho výstřelky, kterých se nabažíme v každém dílu, předčí jeho dobré vlastnosti mnoho jiných postav z celého Springfieldu.
Druhorozená dcerka. Oproti Bartovi je očividně spíše po mamince. Ovšem někdy i tu udivuje svou sečtělostí a chytrostí. Lisu totiž tolik nezajímá móda, účesy a vůbec to, co ostatní osmileté holky z její třídy. Nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání. To někdy dokáže přerůst až v závislost na školu, například při uhelných prázdninách.
Přestože je Lisa velmi chytrá a to až tak, že dokázala zapadnout mezi vysokoškolačky, nejlépe její slabší momenty vystihl ředitel Skinner "…se sklony k všeználkovství."
Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky. Ne, že by jí nenáviděli, ale sama dobře ví, jak moc jsou šprti milováni. Přestože je jí teprve osm let, cíle má jasné - univerzita a nějaká odpovídající práce. Například 1. heterosexuální prezidentka spojených států.
Maggie je nejmladší člen rodiny Simpsonových a hlavně nemluvně. To by mohl být dostatečný důvod napsat o ní pouze 2 řádky a nic víc.
Maggie ovšem v sobě skrývá mnohem více. Není zřejmé po kom je více, jestli po Homerovi nebo Marge, ale přestože za 18. sérií pronesla jedno jediné slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse, atd.
Ačkoliv je maličká, vždy je v přítomnosti Marge. Nikdy (kromě vizí budoucnosti) jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv.
Rozená jako Bouvierová. S Homerem se setkala již na střední škole a od jejich svatby se jejím životním údělem stala péče nejen o své tři děti, ale hlavně o svého manžela.
Marge přesto v rodině zaujímá pozici opaku Homera . Každou věc pečlivě zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení.
Její účes připomínající kaktus už ve Springfieldu nikoho nepřekvapuje. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech. Neodmyslitelně k ní patří také korálkový náhrdelník, který má jako spoustu jiných věcí, rodinné dědictví.
Pravdou je, že občas její negativismus přeroste do neúměrného kibicování. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, myslí to dobře.
Mona Simpsnová
Přestože normálně o postavách, které se objevily pouze v jednom dílu nepíšeme, maminka Homera Simpsona si pár řádek o sobě jistě zaslouží.
Homer jí dlouhá léta nevidě a žil v domnění, že jeho maminka je mrtvá. Tak mu to podal jeho otec Abe. V 7. sérii se ovšem objevuje a vysvětlení je nasnadě. Už dlouhá léta se ukrývá před policí, protože byla jako jediná identifikována při záškodnické akci Hippies v Burnsově virové laboratoři.
Její manžel, Abe Simpson jí nemůže zapomenout, že ho opustila (což by mu ještě tak nevadilo) a nechala mu malého Homera na krku (to už problém byl).

Klikačka od Nikolky

7. srpna 2008 v 12:45 | -ADMINKA- |  GALERIE

2.bleskowka

6. srpna 2008 v 11:18 | -ADMINKA- |  Soutěže
1.ahoj
2.jak se máš??
3.kamrádíš se mnou??
4.Vyber
kočka/pes
nanuk/zmrzlina
noc/den
voda/cola
5.kolikátýho je??
6.Jak si užíváš prázky??
7.kolik ti je???
8.co na diplom??
9.už newím??...co myslíš??...myslíš si něco??
10.tak papík!!!

Pixelky na adopci!!

1. srpna 2008 v 8:57 | -ADMINKA- |  CASINO
1)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
2)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
3)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
4)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
5)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
6)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
7)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
8)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
9)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
10)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
11)Jméno:
Proč sis tyto pixelky vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
12)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:
13)Jméno:
Proč sis tuto pixelku vybral/a:
Tvůj blog:
Tvé jméno:

Zatím Vše!!