Listopad 2008

Andílek

23. listopadu 2008 v 11:38 | -ADMINKA- |  Na téma
Obrázek “http://moncherrygifs.sytes.net/homepage/msn/emoticons1/emoticons19.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tento andílek chce letět k tobě ale už nemůže dál. Pomoz mu tím že se zde připíšeš a dáš si to na blog. Každým podpisem je andílek o 1 cm blíž k tobě.


Leonardo DiCaprio

23. listopadu 2008 v 10:46 | -ADMINKA- |  GALERIE

Životopis = Leonarda Dicaprio

Leonardo Wilhelm DiCaprio se narodil 11.11. 1974 v Hollywoodu. První herecké zkušenosti získal v divadelní skupině "Mud People" na základní škole. Skutečné herecké zkušenosti získal během studia na střední škole, když natáčel reklamy a začal se objevovat v televizních seriálech. Poprvé si zahrál televizním seriálu Santa Barbara pak následovaly seriály "Parenthood" a seriál Roseanne.Svůj filmový debut uskutečnil v hororu "Critters 3". Po tomto filmu získal první dlouhodobější obsazení v roli mladého bezdomovce v televizním sitcomu "Growing Pains". Velkého úspěchu se mu dostalo v roli mentálně zaostalého chlapce po boku Johnyho Deepa ve filmu Co žere Gilberta Grapea . Za svou roli získal Leo nominaci na Oscara a Zlatý Glóbus pro nejlepšího herce ve vedlejší roli. V roce 1995 se Leonardo objevil ve třech celovečerních filmech, nejprve v hvězdně obsazeném westernu Rychlejší než smrt. Druhým bylo drama Úplné zatmění v němž si zahrál hlavní roli bisexuálného básníka Arthura Rimbauda.Třetím celovečerním filmem byl Basketbalové deníky kse si zahrál roli narkomana. O rok později předvedl velmi dobrý výkon v roli Romea v novodobém zpracování Shakespearovy hry Romeo a Julie. Úspěch filmu přinesl Leonardovi mezinárodní slávu. S Meryl Streepovou a Robertem DeNiro si zahrál v psychologickém dramtu Marvinuv pokoj . A pak to přišlo, Leonardo získal hlavní roli Jacka Dawsona ve veleúspěšném historickém romantickém dramatu Jamese Camerona Titanic. Film s úžasnými filmovými efekty, který stál 200 miliónů dolarů získal 14 nominací na Oscara, 11 jich skutečně získal, což nejvíce v historii. Přestože Leonardo nebyl na Oscara nominovaný (kvůli čemuž následující rok nenavštívil jejich vyhlašování) se stal velmi žádaným hercem s honorářem 20 miliónů za film. Film se stal jedním z nejvíce komerčně nejúspěšnějších do té doby s tržbami přes 400 miliónů dolarů. Přes následující ohromující úspěchy se Leonardo pustil do dvojrole krále Ludvíka XIV a jeho dvojníka Philippa v dobrodružném dramatu Muž se železnou maskou. Přestože se úspěch tohoto filmu s Titanicem nedá srovnávat, stal se poměrně úspěšným. Stejný rok si ještě zahrál zhýčkaného filmovou hvězdu v komedii Woodyho Allena Celebrity. Po dvouleté pauze si zahrál mladého amerického cestovatele Richarda ve filmu Pláž. Leonardo měl vztah s modelkou Kristen Zangov (1996-1998). Od roku 2000 začal chodit s brazilskou topmodelkou Gisčle Bündchen.S kterou se i zasnoubil.Ale pořád se schazely a rozcházely a Gisele to už nevidržela a na podzim 2005 se s ním definitivně rozešla.http://www.cardata.com/images/celebrity_stars_cars/Leonardo_DiCaprio.jpg
http://beniblog.free.eplanet.hu/dicaprio2.jpg

Uplně úúúúžasnej!!!

Co dneska?

15. listopadu 2008 v 10:23 | -ADMINKA- |  Diary
ahojky lidišky a SBénka=)....neim co bych sem přidala tak třeba co budu dneska dělat ..no budu se muset učit=!...pak budu na compu =)...a ta dneska asik ven nevylezu je hnusný počasí...a nikam se mi nechce ...=)...v pondělí se pujdu obědnat ke kadeřnici ...na nějákej new účes ...doufám že nebudu vypadat jako blbec=D...a sem furt napnutá s jednoho kluka!!...mě by zajímalo co napíše..pak vám to sem hodím=)..jinak velká nuda a u vás??

1.jak se máte?
2.co u vás new?
3.jaký je u vás počasí?Ps:mějte se hezky a pište komenty papa M.i.s.h.u.l.k.a

Dáreček pro mě

1. listopadu 2008 v 11:12 | -ADMINKA- |  ČERVENÝ KOBEREC
Od Pajushky:)
děkuju moc:-)