Na téma

Piercing

27. srpna 2009 v 11:52 | -ADMINKA-
ahojky lidičky...uplně strašně jsem začala toužit po piercingu do dolního rtu..já newim proč ale straaašně se mi to zalíbilo..=) jak to maj i ty scene holky tak s toho sem si vzala inspiraci..=)To je uplně boží i do obočí a do pupíku..=D no prostě stráášně se mi to líbí..=) a nechám si to někdy udělat...=)Jen takovéé malé Céčko ...=D na kraj rtu....Máte někdo piercing ..?Písněte pp...
Miluju Wás..=)

Bolavá noha..aneb supa den..=d

8. srpna 2009 v 21:17 | -ADMINKA-
Ahojky Zlatíška=)
Dneska se nám stala taková bolavááá věc=(...přectavte si vylíčím vám celý svůj den=)
Táákže začalo to tak...ráno se v 11.zbudím..rodiče mi řeknou že se mam jít ustrojit umejt atd atd. že jedem na Tábor pzn.to je vesnice..=)..ne žádnej tabor kam bych jela na 14 dní..=D=Dno..tak jeli sme ja cela uřícená..pak sme jeli domů no a napsala sem kámošce jestli nechce jit ven páč bylo asi 16:12...no tak sme šli já Míša T. a Lari....páč míša byla s lari tak sme šli..no šli jsme před radnici a tam je 10 takovejch vodopádkůů...no a my tam začali blbout cákat na sebe a zašlapávat pramínky vody...no najednou kámoška chtěla vykopnout no a ukopla si palec..=D takhle to zní legračně ale muselo to pěkně bolet a hrozně jí tekla krev..no a my museli s kamoškou letět pro náplast a papírový kapesníčky a obvas až k ní a k babičce mojí..=D nakonec sme to ošedtřili a šli k nám na sídliště..=Da tam pak opláchli okysličníkovali a zalepili...a šli wen=)

NO TO BYL DEN..=D=D
PÍSNĚTĚ CO MYSLÍTE=D
MĚJTE SE PAPA...=)
MW


PS:vím že to nemá hlavu ani patu ale snad to pochopíte ;-)ppp

ou jéé

24. června 2009 v 20:58 | -ADMINKA-
čauky lidi ježiš marja netěšim se na wízo fuj...hehe to bude teda sranda..doufám že budu po tom nadělení ještě moc někdy v životě wen..=Da co vy a wízo..??Písněte mě se toho nechce moct psát páč mamka dodělává plněný papriky tak běžim a koukám na titanic...tak to je jen momentka..=) díky papa

Debilita=)

23. dubna 2009 v 14:06 | -ADMINKA-
tohle sem viděla u mého sbínka Anetky=)A musela sem si to sem dát=)
zdroj : Tů=)


Hlásek

11. února 2009 v 15:31 | -ADMINKA-
Ahojky sbíí a lidičky mohli by jste prosíím moc prosíím pro mě tady klikni!! hlásnout???Jestli hlásnete už předem děkuju...=)

MLJW...pp


Blog pozastaven

2. února 2009 v 13:44 | -ADMINKA-
Prosííím sbínka nesmažte si mě prosííím...já nemůžu dal přidávat články a chodit na váš blog...=(..mam zaracha kvůli wízu=(..je mi to moc líto fagt nemažte prosím snad budu brzo zas na blogu a na netu=(

MLWMMMMM papapa:-*

Worms Massacre

11. ledna 2009 v 10:06 | -ADMINKA-
[easygames src="http://hry.blog.cz/components/flash/worms3d.swf" width="425" height="349" thumb="http://hry.blog.cz/components/images/worms3d1.gif"]

Andílek

23. listopadu 2008 v 11:38 | -ADMINKA-
Obrázek “http://moncherrygifs.sytes.net/homepage/msn/emoticons1/emoticons19.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Tento andílek chce letět k tobě ale už nemůže dál. Pomoz mu tím že se zde připíšeš a dáš si to na blog. Každým podpisem je andílek o 1 cm blíž k tobě.

HELP!!!

13. října 2008 v 20:38 | -ADMINKA-
ahojky lidičky potřebuju pomoct mam takovej problem že: když píšu nějákej delší článek tak mi tam pak naskočí přístup odepřen já newim co s tim mam už dělat newíte někdo co???

The simpsons

8. srpna 2008 v 11:25 | -ADMINKA-
Děda Simpson, Homerův táta je ubytován v domově důchodců, kam ho strčil Homer asi 14 dní po té, co Abe dal Homerovi peníze na dům v Evergreen Terrace, kde rodina bydlí.
Dědeček je trochu senilní a jeho největší dovedností je člověka unudit hodinami bezpředmětných a nesmyslných historek, které se mu pletou jedna přes druhou.
Jako typický důchodce je značně nevrlý a neustále podrážděný. Přesto v několika seriálech našel i lásku.
Válečný veterán z 2. světové války.
Prvorozený synek Marge a Homera Simpsonových. 10 let starý, školou povinný, ale hlavně školou znuděný. Studia opravdu nejsou jeho cíle a jako ideální práci si představuje něco na způsob bagristy nebo demoličního dělníka.
Bart je také mistrem přetvářky. Když provede nějaký prohřešek, dokáže se před ředitelem, mamkou nebo i soudcem vyvlíknout díky úhlednému účesu jeho jinak střapatých vlasů a smutných očí. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před osazenstvem svého baru.
I když by se mohlo zdát, že Bart je jenom obyčejný sígr, který jde ve stopách svého otce , pravda je opak. Stejně jako Homer, Bart dokáže být užitečný, ohleduplný a svědomitý. Zdatně také zvládá úlohu nejstaršího bratra dvou mladších sester. …teda když zrovna chce.
Homer jako jedna z hlavních postav seriálu opravdu příliš rozumu nepobral. Můžeme to přičítat na vrub pastelce v mozku, simpsnovským genům nebo nesčetným úderům do hlavy.
Čím se ovšem projevuje genialita tvůrců této světoznámé postavy? Především co všechno dokázal. Na to, že Homer sotva vystudoval střední školu a ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny, dokázal toho opravdu hodně. Náhodně jmenujme, že se dostal do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky atd, atd.
Předně ale je tento "americký pablb" také milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge. Pro svou rodinu zajistil vilu, kterou by pohrdnul málokdo a i přes všechny jeho výstřelky, kterých se nabažíme v každém dílu, předčí jeho dobré vlastnosti mnoho jiných postav z celého Springfieldu.
Druhorozená dcerka. Oproti Bartovi je očividně spíše po mamince. Ovšem někdy i tu udivuje svou sečtělostí a chytrostí. Lisu totiž tolik nezajímá móda, účesy a vůbec to, co ostatní osmileté holky z její třídy. Nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání. To někdy dokáže přerůst až v závislost na školu, například při uhelných prázdninách.
Přestože je Lisa velmi chytrá a to až tak, že dokázala zapadnout mezi vysokoškolačky, nejlépe její slabší momenty vystihl ředitel Skinner "…se sklony k všeználkovství."
Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky. Ne, že by jí nenáviděli, ale sama dobře ví, jak moc jsou šprti milováni. Přestože je jí teprve osm let, cíle má jasné - univerzita a nějaká odpovídající práce. Například 1. heterosexuální prezidentka spojených států.
Maggie je nejmladší člen rodiny Simpsonových a hlavně nemluvně. To by mohl být dostatečný důvod napsat o ní pouze 2 řádky a nic víc.
Maggie ovšem v sobě skrývá mnohem více. Není zřejmé po kom je více, jestli po Homerovi nebo Marge, ale přestože za 18. sérií pronesla jedno jediné slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse, atd.
Ačkoliv je maličká, vždy je v přítomnosti Marge. Nikdy (kromě vizí budoucnosti) jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv.
Rozená jako Bouvierová. S Homerem se setkala již na střední škole a od jejich svatby se jejím životním údělem stala péče nejen o své tři děti, ale hlavně o svého manžela.
Marge přesto v rodině zaujímá pozici opaku Homera . Každou věc pečlivě zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení.
Její účes připomínající kaktus už ve Springfieldu nikoho nepřekvapuje. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech. Neodmyslitelně k ní patří také korálkový náhrdelník, který má jako spoustu jiných věcí, rodinné dědictví.
Pravdou je, že občas její negativismus přeroste do neúměrného kibicování. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, myslí to dobře.
Mona Simpsnová
Přestože normálně o postavách, které se objevily pouze v jednom dílu nepíšeme, maminka Homera Simpsona si pár řádek o sobě jistě zaslouží.
Homer jí dlouhá léta nevidě a žil v domnění, že jeho maminka je mrtvá. Tak mu to podal jeho otec Abe. V 7. sérii se ovšem objevuje a vysvětlení je nasnadě. Už dlouhá léta se ukrývá před policí, protože byla jako jediná identifikována při záškodnické akci Hippies v Burnsově virové laboratoři.
Její manžel, Abe Simpson jí nemůže zapomenout, že ho opustila (což by mu ještě tak nevadilo) a nechala mu malého Homera na krku (to už problém byl).

HELLO KITTY

8. července 2008 v 18:30 | M.i.s.h.u.l.k.a

ME TO YOU

5. července 2008 v 21:02 | -ADMINKA-

PIXELS

4. července 2008 v 11:12 | -ADMINKA-

BAREVNÉ COLORKY

30. června 2008 v 17:17 | M.i.s.h.u.l.k.a
 
 

Reklama